برگزاری پنجمین دوره انتخابات هیات مدیره کانون وکلای دادگستری استان قم

 

پنجمین دوره از انتخابات هیات مدیره کانون وکلای دادگستری استان قم با حضور حداکثری واجدین شرایط برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استان قم، پنجمین دوره ی انتخابات هیات مدیره کانون وکلای دادگستری استان قم روز پنج شنبه بیست و یکم اسفند ماه سال جاری با حضور و مشارکت بیش از 70 درصد از واجدین شرایط در محل سالن اجتماعات کانون وکلای دادگستری استان قم برگزار شد.

 

 

 

این دوره از انتخابات که از ساعت 9 صبح آغاز و تا ساعت 18 ادامه داشت، تعداد 334 نفر از واجدین شرایط حضور یافته و از بین 12 کاندیدای انتخاب هیات مدیره پنج نفر از را به عنوان عضو اصلی و سه نفر را به عنوان عضو علی البدل هیات مدیره برای مدت دو سال انتخاب کردند.

 

گفتنی است، این دوره از انتخابات پرشورترین انتخابات برگزار شده از ابتدای تشکیل کانون وکلای قم تا کنون بوده است که بیش از 70 درصد از واجدین شرایط در این انتخابات شرکت داشتند.

 

 

شایان ذکر است بنابر اعلام هیات نظارت انتخابات ، پس از شمارش آراء و اعلام نتایج نهایی، به ترتیب آقایان حسین سعیدی، عباس خداپرست، ابراهیم دلشاد معارف، محسن قمی و سیدجعفر برقعی به عنوان اعضای اصلی و آقایان محمدعلی کدخدائی، علی حیات بخش و حجت سبحانی راد به عنوان اعضای علی البدل انتخابات شدند که پس از انقضای مهلت مقرر در ماده 12 آیین نامه لایحه قانونی استقلال کانون وکلای دادگستری نتایج به صورت رسمی اعلام خواهد شد.